Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
3

kandydatów

Etat Praca Kierowca C+E – Niemcy – 1600 – 2000 euro Holbern Zagranica

Firma: Holbern miejsce pracy: Zagranica

HOLBERN – PRACA DLA KIEROWCÓW
Dla naszego klienta, niemieckiej firmy transportowej, poszukujemy z Całej Polski pracowników na stanowisko.

KIEROWCA C+E - NIEMCY
Nr ref: KNF/11/2

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
- doświadczenie
- ADR podstawowe

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę
- wynagrodzenie: podstawa 1800 euro brutto + 24 euro diety
- pracę w stabilnej firmie
- zakwaterowanie w mieszkaniu pracowniczym na koszt pracodawcy

Opis stanowiska:
- transport na terenie Niemiec
- baza okolice Osnabrueck
- praca pn-pt
- po 4 tygodniach pracy możliwy zjazd na tydzień do Polski
- transport z kontenerem wymiennym (BDF)

Więcej informacji pod numerem tel: 662 181 985

Kandydatów spełniających podane kryteria prosimy o przesłanie CV na adres praca@holbern.pl wpisując w tytule wiadomości KNF/11/2

Certyfikat nr 7674 Krajowego Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia

Aplikując na miejsce pracy Kierowca C+E – Niemcy – 1600 – 2000 euro dodane przez firmę Holbern Zagranica pamiętaj, aby powołać się na portal praca dla kierowców PracaKierowca.net.