Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
1

kandydat

Etat Praca Kierowca międzynarodowy C+E Holbern Poznań

Firma: Holbern miejsce pracy: Poznań

HOLBERN – PRACA DLA KIEROWCÓW
Dla naszego partnera, lidera w branży logistycznej,
poszukujemy doświadczonych kierowców na stanowisko:

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY C+E

Baza firmy: wielkopolska
Nr ref.: KMR/11/2

Wymagania:
• prawo jazdy C + E
• 2 lata doświadczenia na trasach międzynarodowych
• uprawnienia na przewóz rzeczy, karty kierowcy
• uprawnienia ADR – podstawowe

Opis stanowiska:
• transport całopojazdowy
• pojedyncza obsada
• transport po Europie zachodniej

Oferujemy:
• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
• stabilną i bezpieczną pracę
• pakiet szkoleń
• ubezpieczenie grupowe
• nowoczesny tabor

Kandydatów prosimy o przesłanie CV z dopiskiem: KMR/11/2 na adres: praca@holbern.pl
Więcej informacji pod numerem telefonu: 509 769 673

Certyfikat nr 7674 Krajowego Rejstru Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia

Aplikując na miejsce pracy Kierowca międzynarodowy C+E dodane przez firmę Holbern Poznań pamiętaj, aby powołać się na portal praca dla kierowców PracaKierowca.net.