Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
0

kandydatów

Etat Praca Kierowca krajowy C+E – kontenery morskie Holbern Zagranica

Firma: Holbern miejsce pracy: Zagranica

Niemiecka firma transportowa poszukuje doświadczonych kierowców z podstawową znajomością j. niemieckiego na stanowisko:
Kierowca krajowy C+E – kontenery morskie
Okolice Hamburga

Wymagamy: – minimum rocznego doświadczenia z kontenerem morskim – podstawowej znajomości j. niemieckiego – uprawnień ADR – karty kierowcy – prawa jazdy C+E

Oferujemy: – atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy + diety – niemiecką umowę – niemieckie świadczenia socjalne

Opis stanowiska: – praca na kontenerze morskim – trasy krótkobieżne

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na praca@holbern.pl
Więcej informacji pod nr telefonów: 604 242 084

  • Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kierowców nie pobieramy prowizji.

Aplikując na miejsce pracy Kierowca krajowy C+E – kontenery morskie dodane przez firmę Holbern Zagranica pamiętaj, aby powołać się na portal praca dla kierowców PracaKierowca.net.